DDD LEADER w Lubaniu – o firmie

Firma LEADER od 1997 roku zajmuje się świadczeniem usług związanych z sektorem usług DDD – dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Głównie zajmujemy się obsługą gospodarstw rolnych na terenie województwa dolnośląskiego, w okolicach naszej siedziby w Lubaniu. Nie ograniczamy jednak naszej działalności wyłączenie do tego obszaru i w razie takie potrzeby bez problemu nasi specjaliści mogą zająć się szkodnikami na terenie kraju czy Europy. Co więcej, nasza firma ma wszelkie niezbędne certyfikaty umożliwiające na pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

Sprawdzone metody

Przez lata pracy z różnorodnymi klientami metody, które pozwalają na skuteczne pozbycie się uciążliwych szkodników. Stosowane przez naszą firmę rozwiązania sprawdzają się w walce z kłopotami z owadami w domach, gryzoniami w gospodarstwach rolnych czy branży gastronomicznej i dezynfekcji pomieszczeń i przedmiotów. Dzięki temu utrzymujemy wysoki poziom i pełen profesjonalizm świadczonych usług, co przekłada się na pełne zadowolenie naszych klientów.

Nowoczesne technologie

Kluczem do rzetelnej obsługi, obok doświadczenia zdobywanego na przestrzeni ponad dwudziestu lat, jest nasze zaplecze techniczne i technologiczne. Nowoczesne pułapki na gryzonie, fumigatory, środki chemiczne czy biologiczne stosowane przez nasz w codziennej pozwalają na w pełni bezpieczne i definitywne usuniecie gniazd i skupisk owadów, deratyzację czy kompletną dezynfekcję.